Co děláme

Převádíme tyto druhy videokazet

Videokazety formátu VHS, S-VHS nebo z malé kazetky do kamery miniDV, VHS-C a S-VHS-C, Video8 aVideoHi8. Analogový záznam zpracujeme, zdigitalizujeme a uložíme na DVD disky, kreré lze přehrát v běžném přehrávači DVD, nebo BD. K převodu používám kvalitní Super VHS videa (6 hlav, Hi-Fi), případně přehrávač Hi8, který zvádne přehrát všechny analogové osmimilimetrové kazety, používané především v kamerách SONY.

Nepřevádím originální videokazety opatřené ochranou proti kopírování.

Převáděné audiozáznamy

Protože je možné, že máte doma ještě staré gramofonové desky, nebo dokonce audiokazety, které už nelze sehnat na digitálních nosičích, umíme i tyto požadavky vyřešit. Jedna dlouhohrající gramofonová deska se vejde na jedno CD, podobné je to i s audiokazetou, ale v případě délky 80 a více minut již není možné zdigitalizovat celou délku. Audiokazety delší než 80 minut lze zasílat jako soubor ve formátu mp3, přehratelný v počítači.

Výsledný formát, druhy DVD disků

Video Vám vypálím na disky DVD-R ve formátu DVD-Video. Tyto disky pak lze přehrát ve většině DVD přehrávačů (Blue-ray disků), domácím kině nebo v počítači. Dle dohody je možno výsledný film opatřit dodanými titulky.

V případě DVD-R disků si můžete vybrat mezi klasickým provedením, potisknutelnými disky a nebo disky v archivní kvalitě. (podstatně delší životnost záznamu, ale i vyšší cena). Používám pouze značkové disky Verbatim. dle požadavku lze i na jiná média.

Doba vyřízení zakázky

Standardně provádím převod kazet cca do jednoho týdne. V případě převodu více kazet (přes 10 hodin záznamu) nebo většího počtu zakázek může být tato doba delší (pokud na převod spěcháte, předem se prosím informujte o aktuální situaci).

Pokud potřebujete vyřídit zakázku expresně (do 2 dnů), je to možné za příplatek +50% z běžné ceny.

Způsoby platby

  • v hotovosti při osobním předání
  • platba převodem na účet (kazety zašlu až po připsání platby na účet)
  • zaslání na dobírku

Kalendář

Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829